فیشیال پوست صورت در اهواز 🌿 پاکسازی صورت در اهواز

خدمات فیشیال صورت در اهواز یکی از پرطرفدارترین امور زیبایی پوست در میان آقایان و خانم ها محسوب می شود.

درمان های مراقبتی فیشیال بر اساس شرایط پوستی هر فرد انجام می شوند و مزایای بی شماری برای مراقبت از پوست صورت هر فرد به همراه خواهند داشت.

روش های فیشیال پوست اغلب مدرن تر از پاکسازی های خانگی و آرایشگاهی هستند. روش فیشیال اغلب تخصصی تر بوده و در کلینیک های حرفه ای زیر نظر افراد باتجربه انجام می گیرد.

مدت زمان انجام آن اغلب طولانی تر از روش های پاکسازی پوست قدیمی است.

فیشیال پوست صورت در اهواز

با استفاده از خدمات فیشیال صورت در اهواز در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه دست پیدا می کنید. کلینیک مهر، مرکز فیشیال و پاکسازی پوست صورت در اهواز می باشد که این خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

در این زمینه تکنیک های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که هر یک درخشندگی و آرامش پوست شما را چندین برابر خواهند کرد. این روش درمانی در طولانی مدت سبب مراقبت از بافت پوستی شما در برابر انواع آسیب ها خواهد شد.

به همین خاطر توصیه می کنیم به صورت دوره ای از این خدمات در کلینیک معتبر مهر در اهواز استفاده کنید. اما قبل از انجام آن بهتر است با دکتر متخصص پوست کلینیک مهر در اهواز مشورت کنید و از نتیجه ی مطلوب این کار مطمئن شوید.

انواع فیشیال پوست صورت در اهواز

پاکسازی و فیشیال صورت در اهواز با استفاده از روش فیشیال در چند مرحله انجام می گیرد. کارشناسان و متخصصین این حوزه با در نظر گرفتن شرایط پوستی افراد هر یک از این روش ها را برای فیشیال پوستی به کار می برند. برخی از این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

 • روش پاکسازی حرفه ای پوست که در مرحله ابتدایی فیشیال مورد استفاده قرار می گیرد.

 • روش فرکوئنسی یا تاباندن الکترود

 • روش هیدرودرمی به منظور اکسیژن رسانی به پوست

 • روش کم تهاجمی تحریک پوست برای ساخت کلاژن

هر یک از این روش ها در فیشیال صورت در اهواز با در نظر گرفتن میزان آسیب دیدگی های پوست و نیازهای افراد مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید برای انتخاب هر یک از این روش ها با کارشناسان امور پوستی یا پزشک متخصص مرکز مهر اهواز مشورت به عمل آورید.

برای مطالعه بیشتر: همه چیز درباره ی کلاژن سازی پوست

مراحل انجام فیشیال صورت در اهواز

پاکسازی صورت در اهواز با استفاده از روش فیشیال در چند مرحله تخصصی انجام می شود. در صورتی که می خواهید از مزایای این فرایند درمانی به بهترین نحو بهره مند شوید، باید به مراحل انجام آن به صورت کامل رسیدگی کنید. برخی از این مراحل را در زیر مشاهده می کنید:

 1. مرحله پاکسازی که به منظور تمیز کردن پوست از انواع آلودگی ها و مواد آرایشی انجام می شود.

 2. مرحله لایه برداری برای استخراج سلول های مرده به کار می رود.

 3. سپس مرحله استخراج به منظور پیشگیری از ایجاد جوش های سر سیاه انجام می شود.

 4. مرحله ماساژ که برای تخلیه غدد لنفاوی به کار می رود.

 5. استفاده از ماسک و سایر مواد بهداشتی برای تقویت پوست که به تشخیص متخصص زیبایی مربوطه استفاده می شود.

در فیشیال صورت در اهواز از ابزارهای به روز و پیشرفته برای ارائه این خدمات استفاده می کنند. کلیه مواد و محصولات آرایشی و بهداشتی در هر یک از مراحل با بهترین کیفیت انتخاب می شوند. به همین خاطر مشتریان با رضایت کامل از مرکز زیبایی مهر خارج می شوند!

بخوانید: چگونه از پوست چرب مراقبت کنیم؟

فیشیال در اهواز

پاکسازی و فیشیال در اهواز

مزایای فیشیال پوست صورت

مهمترین مزیت استفاده از خدمات فیشیال در کلینیک مهر اهواز، ایجاد نشاط و شادابی در پوست شما است. فیشیال پوست صورت در اهواز مزایا و فواید بی شماری برای همه رده های سنی به همراه دارد. برخی از مهمترین مزایای استفاده از این خدمات را در زیر مشاهده می کنید:

 • ایجاد درخشندگی بیشتر در سطح پوست

 • سفت شدن پوست پس از چند دوره فیشیال

 • گردش خون بهتر در پوست صورت و کاهش جوش های سر سیاه

 • از بین رفتن مشکلات پوستی خفیف

 • کاهش چین و چروک پوست صورت در سنین بالاتر

 • از بین رفتن گودی و سیاهی های زیر چشم

خدمات کیلینیک مهر اهواز: لیزر صورت بانوان در اهواز

بهترین زمان برای فیشیال صورت در مرکز اهواز

پاکسازی صورت در اهواز و استفاده از خدمات فیشیال محدودیت سنی ندارد و همه افراد با در نظر گرفتن ویژگی های پوست خود از این خدمات بهره می برند. اما باید به دوره های استفاده از این روش های درمانی دقت داشته باشید.

بهترین بازه زمانی برای استفاده از این خدمات هر 2 ماه یک بار است. با در نظر گرفتن این بازه های زمانی تاثیر گذاری روش درمانی فیشیال را در شادابی و درخشندگی پوست صورت خود بیشتر احساس می کنید. توصیه می کنیم از انجام بی رویه این خدمات بر روی پوست صورت خود خودداری کنید؛ استفاده بیش از حد می تواند اثرات سوء این روش های درمانی پوست را نمایان کند.

فیشیال صورت آقایان در اهواز

استفاده از خدمات فیشیال صورت در اهواز برای آقایان نیز میسر خواهد بود. در دنیای امروز آقایان نیز به سلامت و زیبایی پوست صورت خود بسیار اهمیت می دهند و از روش های مختلفی برای رسیدن به این هدف مهم استفاده می کنند.

در فیشیال پوست صورت آقایان خدمات مهمی ارائه می شود؛ از لایه برداری های عمیق پوست گرفته تا لایه برداری های سطحی با استفاده از گوماژ و اسکراب های سرد و گرم.

در بخش بعدی برای رسیدگی به وضعیت پوستی آقایان مراحل آب رسانی و تغذیه پوست انجام می شوند. سپس نوبت به ضد عفونی کردن پوست و استفاده از ماسک های تقویتی برای کلاژن سازی می رسد. کل فرایند فیشیال پوستی برای آقایان 20 دقیقه طول می کشد و اثرات بلند مدت و مثبتی بر روی پوست آقایان به همراه دارد.

فیشیال صورت در اهواز

مراقبت‌ بعد از انجام فشیال صورت در اهواز

یکی از مهمترین مواردی که در خصوص ارائه خدمات فیشیال مورد توجه قرار می گیرد، مراقبت های پس از انجام آن است. در خصوص پاکسازی صورت در اهواز با روش های فیشیال باید به چند نکته اساسی پس از ارائه خدمات دقت داشته باشید:

 • پس از انجام این خدمات از دست کاری پوست خود خودداری کرده و تا حد امکان به پوست خود دست نزنید.

 • انجام فعالیت های شدید بدنی تا 24 ساعت پس از انجام فیشیال ممنوع است. به همین خاطر از هر فعالیتی که سبب تعریق شدید بدن شما می شود، پرهیز کنید.

 • بهتر است پس از انجام این خدمات زیبایی و درمانی پوست، تا 48 ساعت در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

 • اسکراب ها و لایه بردارها نیز پس از انجام خدمات فیشیال ممنوع هستند! بهتر است تا 72 ساعت پس از فیشیال از این مواد استفاده نکنید.

 • همچنین توصیه می کنیم از استفاده از خدمات ماساژ، وکس و…. نیز اجتناب کرده و حتی الامکان از این خدمات استفاده نکنید.

هزینه فیشیال صورت اهواز

پاکسازی صورت در اهواز با هزینه های متفاوتی انجام می شود. بسته به مرکز خدماتی و کلینیک انتخابی شما این هزینه ها متفاوت خواهند بود. در صورتی که از خدمات فیشیال صورت در اهواز استفاده کنید، با به صرفه ترین هزینه ها از این خدمات حرفه ای بهره مند می شوید.

این مجموعه حرفه ای در سال های اخیر توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در حوزه های درمانی پوست به دست آورد. به همین خاطر خانم ها و آقایان بسیاری با اطمینان خاطر کلینیک مهر اهواز را برای رسیدگی به وضعیت پوستی خود انتخاب می کنند.

برای مطلع شدن از هزینه ی پاکسازی و فیشیال صورت در کلینیک مهر اهواز، با شماره های موجود در سایت تماس برقرار کنید.

سوالات متداول

با توجه به انواع مختلف پوست صورت، درمان مناسب ارائه خواهد شد.

حداقل از یک روز قبل از انجام فیشیال صورت، از هیچ نوع لایه‌ برداری استفاده نکنید.

آقایان نیز در صبح روز درمان، صورت خود را شیو نکنند.

در دوران بارداری و شیردهی، حتما قبل از انجام درمان فیشیال پوست صورت در اهواز، با پزشک متخصص مشورت کنید.

همچنین در اوج تابستان و زمانی که در معرض نور شدید خورشید قرار دارید، بهتر است از هیچ‌گونه درمان فیشیال و لایه‌ برداری استفاده نکنید.

انجام این درمان پوستی باتوجه به نوع و وضعیت پوست صورت، برای هر شخص متفاوت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسرزرو