لیزر پا در اهواز 🌿

داشتن پاهای زیبا، صاف، براق و بدون مو رویای دیرینه ای برای بسیاری از افراد است. بسیاری از افراد هنگام پوشیدن لباس های کوتاه ترجیح می دهند پاهای صاف و بدون مو داشته باشند، تا نیازی به جوراب های بلند نداشته باشند. اما مشکل اینجاست که از بین بردن موهای زائد پا فرایندی زمان بر و پیچیده است. تراشیدن مو با تیغ و ژیلت می تواند باعث ایجاد زخم در پاها شده و به زیبایی آن آسیب برساند. این کار باعث می شود موها سر جای خود باقی بمانند و جذابیت و درخشندگی پاها از بین برود.

لیزر پا در اهواز یکی از جدیدترین روش های از بین بردن موهای زائد پا برای بانوان و آقایان است. این فرآیند روشی علمی و ابتکاری است که موهای زائد را بدون آسیب رساندن به سطح پوست و لایه های زیرین آن از بین می برد. در نتیجه این روند، پاهای فرد کاملا زیبا و براق می شود و می تواند بدون نگرانی از لباس های کوتاه استفاده کند.

لیزر موهای زائد پا در اهواز

روش های از بین بردن موهای زائد پا مانند اپیلاسیون، تیغ، وکس و غیره نیز بسیار دردناک هستند و از این رو افراد معمولا از انجام این روش ها اجتناب می کنند. در ضمن تمامی این روش ها موقتی و کوتاه مدت هستند و باید در مدت زمان کوتاهی تکرار شوند. به همین دلیل افراد به دنبال راه هایی برای از بین بردن دائمی موهای زائد پا برای آقایان و بانوان و داشتن پاهای زیبا و صاف برای مدت طولانی بدون هیچ مشکل و ناراحتی هستند.

در ادامه این مقاله از مرکز لیزر اهواز به شما توضیح کاملی در مورد لیزر موی پا در اهواز می دهیم، و سعی می کنیم به سوالات شما در این مورد پاسخ دهیم.

قیمت لیزر موهای زائد پا در اهواز

قیمت لیزر موهای زائد پا بانوان

لیزر موهای زائد پا در اهواز برای چه افرادی مناسب است؟

هر فردی که از سلامت عمومی برخوردار است و از بیماری خاصی رنج نمی برد، می تواند از خدمات لیزر موهای زائد پا در اهواز استفاده کند. انجام این روش برای همه افراد با هر نوع پوست و هر رنگ مویی مناسب است. فقط زمان و میزان تأثیر آن متفاوت خواهد بود. لیزر پا برای آقایان و بانوان اهواز بهترین نتایج را برای موهای تیره و پوست روشن خواهد داشت. اما تاثیرات این روش در افرادی که موهای قرمز، بلوند یا خاکستری دارند کمتر است.

مسئله دیگر این است که لیزر موهای زائد ساق پا و ران پا نتایج یکسانی را روی پوست همه افراد ایجاد نمی کند. به همین دلیل، قبل از شروع جلسات اصلی، پزشک لیزر را روی قسمتی از پوست افراد آزمایش می کند تا مطمئن شود که لیزر برای او روشی موثر است. اگر لیزر بر روی موهای انسان موثر باشد، نتایج آن کاملا قابل قبول است و پس از گذشت زمان، افراد نیازی به استفاده از روش های دیگر برای از بین بردن موهای زائد پای خود ندارند. به طور کلی افرادی که دارای بیماری های پوستی یا زخم های باز یا آلرژی هستند، نمی توانند از لیزر موهای زائد پا استفاده کنند.

مدت زمان ماندگاری لیزر موهای زائد پا برای بانوان و آقایان

لیزر پا بانوان و آقایان روشی با ماندگاری طولانی مدت است. در برخی افراد پس از یک دوره لیزر موهای زائد پا، موها دوباره رشد نمی کنند و نتایج آن برای مدت طولانی باقی می ماند. اما در برخی موارد دیگر، ممکن است لازم باشد که جلسات لیزر به صورت دوره ای در فواصل کوتاه تری تکرار شود.

بنابراین با یک دوره لیزر پا در اهواز تا چندین سال از شر موهای زائد پا خلاص خواهید شد. با انجام این روش رشد مو کاهش می یابد و تکرار آن نیز سرعت رشد مو را کاهش می دهد. بنابراین با هر بار تکرار دوره، ماندگاری نتایج افزایش می یابد.

بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد پا

لیزر موهای زائد پا با بهترین دستگاه در اهواز

مزایای لیزر موهای زائد پا برای آقایان و بانوان

  1. نتایج این روش برای مدت طولانی باقی می ماند.
  2. لیزر موهای زائد به پوست آسیبی نمی رساند و در برخی موارد می تواند کیفیت آن را بهبود بخشد.
  3. بر خلاف سایر روش های حذف موهای زائد پا، لیزر بدون درد است و موجب زخم شدن و بریدگی نمی شود.
  4. لیزر موهای زائد پا یک روش سریع و بدون درد برای خلاص شدن از شر موهای زائد است.
  5. زیبا شدن پاها موجب افزایش عزت نفس افراد می شود و به جذابیت آن ها کمک می کند.
  6. با استفاده از خدمات لیزر پا برای آقایان و بانوان در اهواز، دیگر هرگز مجبور نخواهید شد به سایر روش های زمان بر و دردناک حذف موهای زائد متوسل شوید.

هزینه لیزر پا در اهواز

قیمت خدمات لیزر موی پا در اهواز به عوامل زیادی از جمله حجم و تراکم مو، تعداد جلسات مورد نیاز، ضخامت و رنگ مو، نوع دستگاه و تکنولوژی آن و… بستگی دارد. علاوه بر این، بسته به شهری که در آن زندگی می کنید یا مرکزی که در آن لیزر موهای زائد پا را انجام می دهید، قیمت آن متفاوت خواهد بود.

اما باید گفت که هزینه لیزر موهای زائد پا برای بانوان و آقایان نسبت به لیزر سایر نقاط بدن و دیگر روش های رفع موهای زائد تا حدودی بیشتر است. البته اگر نگاهی بلند مدت داشته باشیم، خواهیم دید که با توجه به ماندگاری و مزایای لیزر موهای زائد پا، هزینه انجام این کار نسبت به روش های دیگر کاملاً قابل قبول و به صرفه است.
به یاد داشته باشید که ارزان بودن قیمت لیزر پا به دلیل استفاده از تجهیزات غیر استاندارد و قدیمی است.

مرکز لیزر موهای زائد پا اهواز

مرکز لیزر موهای زائد ساق پا اهواز

تعداد جلسات لیزر موهای زائد پا در اهواز

قبل از انجام لیزر ساق پا برای آقایان و بانوان، پزشک برای اطمینان از وضعیت سلامت فرد را معاینه می کند؛ و تعداد دفعات مورد نیاز را با توجه به مقدار و ضخامت مو مشخص می کند.

به یاد داشته باشید که تشکیل فولیکول های مو و روند رشد مو تنها با یک بار قرار گرفتن در معرض لیزر متوقف نمی شود. به همین دلیل لازم است برای از بین بردن کامل موهای زائد پا، جلسات لیزر ران پا و ساق پا تکرار شود. این جلسات معمولا بین 6 تا 8 هفته است. اما پس از اتمام دوره کامل تا چندین سال دیگر نیازی به تکرار دوره لیزر نخواهد بود.

معمولا میزان موهای زائد ساق و ران پا بیشتر از سایر قسمت های بدن است. علاوه بر این، سطح پاها بسیار بالاتر از سایر قسمت ها است. در نتیجه لیزر موهای زائد پا در اهواز نسبت به سایر قسمت های بدن زمان بیشتری می برد. طول عمر لیزر ران پا به میزان موهای اضافی پا بستگی دارد. هر چه حجم مو بیشتر باشد، زمان مداخله و تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف آن بیشتر می شود. تعیین تعداد جلسات و زمان هر جلسه لیزر ساق پا برای آقایان بر عهده پزشک است و از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

مراقبت های لازم بعد از لیزر ران و ساق پا

  • در طول جلسات تمام سوالات خود را بپرسید و نگرانی های خود را با پزشک در میان بگذارید.
  • اگر قبلاً از سولار و برنزه شدن استفاده کرده اید، به پزشک خود اطلاع دهید زیرا لیزر پا  معمولاً روی پوست برنزه کار نمی کند.
  • در صورت داشتن حساسیت پوستی یا بیماری های پوستی از لیزر موهای زائد ران پا خودداری کنید.
  • پس از هر جلسه لیزر پا در اهواز به مدت دو هفته از نور خورشید خودداری کنید.

هزینه لیزر پای بانوان در اهواز

نام ناحیه قیمت (ریال) کندلا قیمت (ریال) سایناشور
ران پا 4300000 4900000
ساق پا 4100000 4600000
کل پا 7000000 7700000
روی باسن 2500000 2900000
بیکینی کامل 2000000 3400000
زانو 1300000 1600000
نیمه باسن 2500000 2900000
داخل کشاله ران 1 1200000 1400000
کشاله ران 2 1800000 2000000
کشاله ران 3 2900000 3300000

هزینه لیزر پای آقایان در اهواز

نام ناحیه قیمت (ریال) کندلا قیمت (ریال) سایناشور
پاها کامل 9000000 11000000
مایو + خط باسن 4500000 5000000
روی باسن 4200000 4700000
خط باسن 1800000 2000000

به طور کلی کسانی که از سلامت عمومی بهره مند هستند و بیماری خاصی ندارند، می توانند بدون هیچ محدودیتی لیزر پا انجام دهند.

 

از بین بردن موهای زائد پا شامل کل ران ها، زانوها، ساق ها و پاها می شود. قطعاً بعد از اولین جلسات لیزر پا، اثر و نتیجه را خواهید دید و در طول دوره درمان، شاهد از بین رفتن آن خواهید بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسرزرو