لیزر دست در اهواز 🌿

لیزر دست در اهواز یک روش پزشکی است که از پرتوهای متمرکز نور برای از بین بردن موهای زائد در نواحی مختلف دست نظیر ساعد، بازو، کتف و… استفاده می کند. در طی این روش، پرتو لیزر نوری را ساطع می کند که توسط رنگدانه (ملانین) موهای زائد جذب می شود. سپس انرژی نور به گرما تبدیل می شود و فولیکول های پوست که مسئول رشد موهای بدن هستند را از بین می برد. لیزر دست در اهواز از رشد مو در آینده جلوگیری می کند یا رشد موها را به تاخیر می اندازد.

اگر چه فرآیند لیزر موی دست برای بانوان و آقایان می تواند رشد مو را در دراز مدت کند کند، اما همیشه باعث کم شدن مو نمی شود. به همین دلیل، چندین جلسه لیزر درمانی برای از بین بردن کامل موهای زائد مورد نیاز است و همچنین ممکن است نیاز به درمان اصلاحی باشد. لیزر موهای زائد دست برای آقایان و بانوانی که پوست روشن و موهای تیره دارند بهترین کارایی را دارد. البته همه افراد با رنگ پوست های مختلف می توانند از این روش استفاده کنند.

لیزر موهای زائد دست در اهواز

لیزر موهای زائد دست در اهواز برای بانوان

اکثر خانم ها تمایلی به داشتن موهای اضافی روی دست و بازوهای خود ندارند. به همین دلیل دائماً سعی در اصلاح و از بین بردن این موها دارند. اما اصلاح با تیغ یا موم آسیب زیادی به سطح پوست وارد می کند و می تواند باعث حساسیت یا آلرژی های جدی پوستی شود. به همین دلیل، باید اصلاح منظم یا استفاده از این روش ها را متوقف کنید.

به طور کلی، نواحی مانند دست ها، کتف، زیر بغل، ساعد و بازو مستعد لیزر درمانی هستند. علاوه بر این قسمت ها حذف موهای زائد تقریباً از هر ناحیه بدن به جز اطراف پلک یا چشم امکان پذیر است. به غیر از افرادی که خالکوبی می کنند که هرگز نباید پوست خود را لیزر کنند.

ضخامت مو و نوع پوست از عوامل موثر بر لیزر دست و بازو در اهواز هستند. نکته اصلی این است که در فرآیند لیزر دست بانوان و آقایان در اهواز پوست نباید آسیب ببیند و هدف از این کار فقط از بین بردن مو است. بنابراین متضاد بودن رنگ مو و رنگ پوست – موهای تیره و پوست روشن – بهترین نتیجه را خواهد داشت. این بدان معناست که اگر پوست روشنی دارید، رنگ موی شما بهتر است تیره باشد و برعکس. در غیر این صورت، در صورت وجود تفاوت جزئی بین رنگ مو و رنگ پوست، خطر آسیب به پوست بیشتر است.

لیزر دست در اهواز بر روی رنگ موهایی که نور را به خوبی جذب نمی کنند، جواب نمی دهد. بنابراین موهای خاکستری، قرمز و سفید انتخاب مناسبی برای لیزر نخواهند بود.

مراحل آماده سازی قبل از لیزر دست بانوان و آقایان اهواز

اگر می خواهید با استفاده از خدمات لیزر مو دست در اهواز موهای ساعد و بازوی خود را از بین ببرید، مرکزی را انتخاب کنید که علاوه بر مجهز بودن به بهترین تجهیزات لیزر موهای زائد برای آقایان و بانوان، دارای گواهینامه رسمی از سازمان نظام سلامت متخصصان پوست و مو نیز باشد. و همچنین تجربه لیزر موهای دست بانوان و آقایان را برای هر نوع مو و پوستی داشته باشد. اگر پزشک برای کمک به روند درمان درخواست حضور دستیار خود را دارد، اطمینان حاصل کنید که پزشک او را تحت نظر دارد و در طول جلسه لیزر مستقیماً بر عملکرد او نظارت دارد.

قبل از شروع لیزر ساعد در اهواز، با یک متخصص پزشکی واجد شرایط مشورت کنید و آزمایشات لازم را انجام دهید تا مشخص شود آیا این روش درمان برای شما مناسب است یا خیر.

راهنمای استفاده از خدمات لیزر دست و بازو در اهواز

یک پزشک متخصص در کلینیک لیزر اهواز دستورالعمل های خاصی را در مورد نحوه آماده سازی شما برای لیزر دست و بازو ارائه می دهد. این دستورالعمل ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

1.از قرار گرفتن در معرض نور خودداری کنید: دستورالعمل های پزشک خود را به دقت دنبال کنید، تا قبل و بعد از لیزر دست برای آقایان و بانوان در اهواز در معرض نور خورشید قرار نگیرید. سعی کنید هر بار که بیرون می روید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

2.اجتناب از آفتاب: هرگز پس از لیزر آفتاب نگیرید یا سعی نکنید برنزه شوید. این باعث ضعیف شدن سطح پوست و خشکی و پوسته پوسته شدن پوست می شود.

3.از اپیلاسیون خودداری کنید: از هیچ روش دیگر حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون یا الکترولیز قبل از لیزر استفاده نکنید، زیرا می تواند به فولیکول های مو آسیب برساند. در طول انجام خدمات لیزر دست و ساعد اهواز، هرچه فولیکول ها قوی تر باشند، پرتو لیزر را سریع تر جذب می کنند.

4.شیو کردن دست و بازو: بهتر است چند روز قبل از استفاده از لیزر بازو در اهواز ، دست های خود را با دقت شیو کنید تا موهای ظریف و نازک را از بین ببرید.

مدت زمان لازم برای لیزر موهای زائد دست در اهواز

لیزر موی دست در اهواز معمولاً به 6 تا 8 جلسه نیاز دارد. زمان بین جلسات بسته به سطح بدن متفاوت است. در مناطقی مانند دست ها که موها به سرعت رشد می کنند، جلسات معمولاً بعد از چهار تا هشت هفته تکرار می شود.

در طول لیزر ساعد در اهواز، مطمئن شوید که از عینک های مخصوص برای محافظت از چشمان خود در برابر اشعه لیزر استفاده می کنید. در صورت لزوم، دستیار پزشک می تواند دوباره دست های شما را بر اساس اصول خاصی شیو نماید. علاوه بر این، پزشک برای کاهش هر گونه درد و ناراحتی در حین لیزر دست اهواز، یک بی حس کننده موضعی روی پوست شما اعمال می کند.

نحوه انجام لیزر موهای زائد در دست، بازو و ساعد

در حین  انجام این عمل، پزشک دستگاه را روی پوست شما فشار می دهد. بسته به نوع لیزر، ممکن است از ژل خنک کننده در نوک دستگاه برای محافظت از پوست و کاهش عوارض جانبی استفاده شود.
هنگامی که پزشک لیزر دست را متوقف می کند، پرتو لیزر از طریق پوست شما به فولیکول های مو هدایت می شود و توسط آن ها جذب می شود. گرمای شدید ناشی از لیزر فولیکول های مو را از بین می برد، که باعث توقف و مهار رشد مو می شود. در حین انجام این کار امکان سوزش دست ها وجود دارد، لوازم خنک کننده متصل به دستگاه از درد آن می کاهد.

لیزر نواحی کوچک بدن، مانند لب و گونه، معمولاً فقط چند دقیقه طول می کشد؛ اما لیزر نواحی بزرگ مانند لیزر دست بانوان و آقایان بیش از یک ساعت طول می کشد.

بعد از لیزر چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در چند ساعت اول پس از لیزر دست در اهواز، ممکن است قرمزی و تورم روی دستان خود مشاهده کنید. برای کاهش ناراحتی و درد، یخ را روی ناحیه لیزر شده قرار دهید. اگر بلافاصله پس از لیزر موهای زائد دست برای آقایان و بانوان، واکنش پوستی وجود داشته باشد، پزشک ممکن است از کرم استروئیدی روی ناحیه آسیب دیده استفاده کند.

پس از اولین جلسه لیزر ساعد و بازو و جلسات برنامه ریزی شده، از قرار گرفتن مجدد در معرض نور خورشید خودداری کنید و به مدت شش هفته یا طبق نظر پزشک از برنزه شدن بپرهیزید.

هزینه لیزر دست بانوان در اهواز

نام ناحیه قیمت (ریال) دستگاه کندلا قیمت (ریال) دستگاه سایناشور
دست کامل 4200000 9900000
ساعد 3200000 3600000
بازو 2000000 2600000

هزینه لیزر دست آقایان در اهواز

نام ناحیهقیمت (ریال) کندلاقیمت (ریال) سایناشور
دست ها کامل55000005900000
  • اجتناب از دوش آب گرم و سونا 
  • جلوگیری از ورزش های شدید
  • جلوگیری از در معرض آفتاب بودن به مدت یک هفته

در گذشته لیزر موهای زائد فقط برای افرادی با پوست سفید و موهای تیره موثر بود. این تا حدی به این دلیل بود که افرادی که موهای تیره دارند ملانین بیشتری در اطراف فولیکول مو دارند تا توسط نور لیزر مورد هدف قرار گیرند. همچنین تضاد بین پوست روشن و ملانین تیره تاثیر بسیار خوبی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسرزرو