لیزر آقایان در اهواز 🌿

اکثر مردان ایرانی بدن پر مویی دارند و پرسش متداولی که برای همه آقایان به وجود می آید این است که راحت ترین و بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن آقایان چیست؟

استفاده از ماشین اصلاح، کرم های موبر مختلف و تیغ راه هایی هستند که می توان از آن استفاده کرد؛ اما در این گزارش قصد داریم راهی را به شما معرفی کنیم که از تمامی این عوامل کاربردی تر است و نتیجه ای بهتر دارد: لیزر موهای زائد آقایان.
در صورتی که تا امروز تصور می کردید که خدمات لیزر تنها برای بانوان انجام می شود، باید بیان کنیم که امروزه لیزر موهای زائد برای آقایان هم تا حدود زیادی رایج است و هر روز بیشتر مورد پسند آقایان واقع می شود.

لیزر آقایان در کلینیک لیزر مهر اهواز

لیزر موهای زائد بدن آقایان چیست؟

لیزر موهای زائد آقایان در اهواز یکی از بهترین روش های از بین بردن دائمی موهای بدن است؛ که در این روش اشعه ی پر انرژی نوری به پوست بدن تابیده می شود و سبب غیرفعال کردن روند رویش موها می گردد. این رخداد بدون آسیب رساندن به پوست بدن، رخ می دهد.
منظور از موی زائد در واقع هر نوع موی اضافه ای است که مجبور باشید به شکل مداوم آن را تمیز و اصلاح کنید. به عنوان مثال در افراد بدن ساز که مجبور هستند چند وقت یک بار موی بدن شان را به شکل کامل اصلاح کنند، همه ی موهای بدن شان، موی زائد به شمار می آید.

مزایای لیزر موهای زائد آقایان در اهواز

این راه در مقایسه با دیگر راه های از بین بردن موهای زائد بدن مردان درد بسیار کمتری دارد؛ امکان دارد که شما درد بسیار کمی را احساس نمایید، ولی این درد به نحوی است که اغلب آقایان به سادگی می توانند تحمل نمایند.
دقت زیاد در لیزر بدن آقایان اهواز، آن را به روشی کاربردی جهت از بین بردن موهای زائد مردان تبدیل کرده است.
همچنین با استفاده از لیزر می توان موهای زائد قسمت های مختلف بدن را به صورت دائمی از بین برد. به عنوان مثال قسمت هایی از بدن که اصلاح آن ها با تیغ دشوار است، مانند لیزر گردن آقایان و یا لیزر ابرو آقایان.
ممکن است استفاده از اپیلاسیون یا تیغ و دیگر روش ها، سبب رویش موهای زیر پوستی شود و مشکلاتی از این دست برای شما ایجاد نماید.
به طور معمول لیزر موهای زائد آقایان در اهواز جهت کم شدن ضخامت موی بدن آقایان استفاده می گردد. این راه جهت درمان ناحیه هایی از بدن نظیر لیزر موهای سینه آقایان و لیزر آنکارد آقایان تا حدود زیادی مناسب است.

لیزر فول بادی آقایان در اهواز شامل چه بخش هایی از بدن می شود؟

فول بادی یا توتال بادی اصطلاحی است که به معنای تمام بدن می باشد. هنگامی که برای اولین بار به کلینیک لیزر مو آقایان در اهواز مراجعه می نمایید، حتما از شما می پرسند که می خواهید چه قسمت هایی از بدنتان را لیزر کنید.

لیزرموهای زائد آقایان اهواز
لیرز موهای زائد آقایان اهواز

قسمت هایی از بدن که امکان لیزر دارند از قبیل: لیزر صورت آقایان در اهواز، لیزر پا آقایان، لیزر گونه آقایان، لیزر خط ریش آقایان یا همان آنکارد، گوش، گردن، پیشانی، زیر بغل و… می باشند ولی در صورتی که می خواهید این بخش ها را به صورت کامل لیزر نمایید، بهتر است از خدمات لیزر فول بادی آقایان استفاده نمایید. با استفاده از لیزر توتال بادی از شر موهای زائد خود برای همیشه خلاص خواهید شد.

جلسات لیزر موهای زائد آقایان در کلینیک لیزر اهواز

در رابطه با تعداد جلسات لیزر موهای زائد آقایان بایستی این واقعیت را به طور واضح بیان کنیم که، لیزر بدن آقایان نسبت به بانوان زیاد موثر نیست. در حقیقت مردان به تعداد جلسات زیادتری نسبت به بانوان احتیاج دارند.
به طور معمول لیزر در نود درصد بانوان بعد از چهار تا شش جلسه پاسخگو است، ممکن است ده درصد بانوان هم به تعداد جلسات بیشتری احتیاج داشته باشند؛ ولی برای مردان این جلسه ها کافی نیست.

خدمات لیزر صورت آقایان و خط ریش

رشد موی ریش و صورت آقایان عملی طبیعی است، ولی بعضی از مردان از موی زائد در قسمت خط ریش و صورت ناراضی هستند؛ در نتیجه این اشخاص برای حذف موهای زائد در صورت و پیشانی از وسایلی مانند کرم های موبر، موم یا تیغ استفاده می کنند که تمامی این وسایلی به صورت موقت هستند و مشکلات خود را دارند.
ولی به راحتی می توان با کمک خدمات لیزر صورت آقایان اهواز از شر موهای زائد بدن برای همیشه راحت شد. علاوه بر این لیزر موهای زائد صورت آقایان و لیزر ریش آقایان در اهواز، راهی ایمن و کاربردی است که احتمال بروز عوارض جانبی در آن بسیار کم است.

لیزر موهای زائد سینه و شکم مردان

لیزر شکم آقایان و از بین بردن موهای سینه در بین بدن سازان و ورزشکاران و اشخاصی که به اندام خود اهمیت می دهند، محبوبیت بسیاری دارد. در واقع، رفع موهای این ناحیه با لیزر باعث زیبایی هر چه بیشتر عضلات سینه و شکم خواهد شد.

لیزر موهای زائد کمر مردان

رویش موی زائد روی قسمتی از کمر یا همه آن قسمت در بیشتر آقایان رایج است. دسترسی نداشتن به این قسمت ها به وسیله شخص، از بین بردن این موها توسط وکس و تیغ را برای آقایان تبدیل به کاری دشوار می کند. به همین جهت، لیزر موهای کمر در آقایان روشی کاربردی و مناسب جهت از بین بردن موهای کمر می باشد که همواره از طرف متخصصان این حوزه پیشنهاد می شده است.

لیزر موهای زائد گردن آقایان

لیزر موهای گردن آقایان برای تعداد بی شماری از آن ها اهمیت ویژه ای دارد و آسودگی زیادی را برای آن ها به همراه خواهد داشت.
از بین بردن موهای زائد گردن از مراحل دشوار اصلاح و تمیز کردن صورت است. دشواری اصلاح این ناحیه توسط تیغ در برخی اوقات باعث ایجاد زخم های سطحی در زمان اصلاح می شود. لیزر گونه آقایان و لیزر موهای زائد گردن آقایان، می تواند تا حدود زیادی تمیز کردن این نواحی را راحت تر کند.

خدمات لیزر موی زائد زیر بغل آقایان در اهواز

از جمله مزاحم ترین موهای زائد بدن می توان به موهای زائد زیربغل اشاره کرد که باعث افزایش تعرق و تجمع آلودگی ها و در نتیجه ایجاد بوی نامطبوع در اکثر مردان می شود. با استفاده از لیزر موهای زائد آقایان در اهواز به ویژه لیزر زیر بغل آقایان به راحتی می توان به صورت همیشگی و کامل از شر موهای زائد این بخش از بدن خلاص شوید.

لیزر موهای پا در مردان

لیزر موی زائد پا اهواز در آقایان در بین ورزشکاران تا حدود زیادی رایج می باشد. امکان دارد رویش مو در این نواحی در اکثر ورزشکاران سبب جراحت و یا آسیب دیدگی شود. به عنوان مثال گیر افتادن موی پا در زمین در زمان تکل کردن در فوتبال. از همین روی به طور معمول اکثر فوتبالیست ها، شناگران و دوندگان برای داشتن آراستگی و آسودگی بیشتر از خدمات لیزر موهای پا می کنند.

لیست قیمت لیزر موهای آقایان در کلینیک لیزر مهر کیانپارس اهواز

بهترین مرکز لیزر فول بادی آقایان بایستی خدماتی مناسب و قیمت به صرفه ای داشته باشد. به جدیدترین دستگاه های لیزر روز دنیا مجهز باشد و از متخصصین با تجربه ای بهره بگیرد. کلینیک لیزر آقایان باید بتواند مجوز‌های مورد نیاز را کسب کند و همه مراحل زیر نظر پزشکان متبحر این حوزه انجام شود. ما در کلینیک لیزر در اهواز همه این فاکتورها را به بهترین صورت رعایت نموده ایم تا بتوانیم رضایت خاطر شما همشهریان عزیز را داشته باشیم.

هزینه لیزر آقایان در کلینیک لیزر مهر

نواحی پوشش لیزر موهای زائدقیمت (ریال) کندلاقیمت (ریال) سایناشورنام پکیج
صورت- جلو و پشت گردن45000005000000پکیج M1
سینه – شکم- کمر کامل88000009500000پکیج M2
سینه – شکم-کمر- کتف و بازو1100000012000000پکیج M3
دست کامل- پا کامل1200000014500000پکیج M4
فول بادی بدون مایو1990000023900000پکیج M5
نام ناحیه قیمت (ریال) کندلا قیمت (ریال) سایناشور
گونه 1700000 1850000
بین ابرو آقایان 600000 600000
جلو یا پشت گردن 1700000 1850000
پیشانی 1400000 1500000
گوش 1000000 1000000
زیربغل 3000000 3500000
نیم تنه پشت 4900000 5500000
نیم تنه جلو 4900000 5500000
دست ها کامل 5500000 5900000
پاها کامل 9000000 11000000
مایو + خط باسن 4500000 5000000
روی باسن 4200000 4700000
خط باسن 1800000 2000000

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد آقایان به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که هر کدام نقش مهمی در مشخص کردن قیمت لیزر آقایان ایفا می کنند. این فاکتورها عبارت اند از:

  • استفاده از جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد
  • نواحی مشخص شده جهت انجام عمل لیزر
  • شمار شات های شلیک لیزر
  • تعداد جلسات مورد نیاز
  • تخصص و تجربه مرکز لیزر

از همین روی قیمت لیزر موهای بدن آقایان در اهواز بعد از مشخص شدن دستگاه لیزر و نواحی انتخابی شما، تعیین می شود. ولی به صورت کلی هزینه لیزر فول بادی آقایان از لیزر خانم ها مقداری بیشتر خواهد بود و این به دلیل تفاوت در تعداد جلسات می باشد.
شما همشهریان محترم می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت مشاوره با بهترین متخصصان ما و همچنین رزرو نوبت جهت لیزر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همچنین شما میتوانید پیج ما را در اینستاگرام دنبال کنید تا از تخفیفات مطلع شوید

سوالات متداول

لیزر یکی از مطمئن ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد است و معایب روش های دیگر را ندارد. مثلا در استفاده از موم و … ممکن است پوست آسیب ببیند و افراد زیادی از این روش ناراضی باشند اما لیزر چنین مشکلی ندارد و می توانید این کار را با خیال راحت روی تمام بدن خود انجام دهید.

۶ تا ۸ جلسه‌ی درمانی با فواصل حدود ۲ ماه می‌تواند نتایج خوبی داشته باشد. همچنین برای هر شخص متفاوت است.

لیزر برای تمام نواحی بدن موثر است اما بیشتر لیزر برای نواحی که مو دارای تراکم و ضخامت بیشتری هستند مناسب است.
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسرزرو