لیزر صورت بانوان در اهواز 🌿

همان طور که می دانید لیزر موهای زائد روش جدیدی برای از بین بردن موها است. شما بانوان اهوازی برای نتیجه گیری بهتر و جلوگیری از عوارض نامطلوب لیزر، بهتر است لیزر صورت بانوان در اهواز تحت نظر پزشک و یا فرد مجرب انجام بگیرد. 

در مورد لیزر صورت و عوارض احتمالی آن در بانوان چه اطلاعاتی دارید؟ در صورتی که علاقه مند به این روش رفع موهای زائد هستید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

لیزر صورت بانوان اهواز

لیزر موهای زائد صورت بانوان

در داخل گردی صورت نواحی ای وجود دارند که به دلیل رشد موهای زائد باعث خجالت افراد می گردند. پشت لب، بین ابرو، چانه، گوش، گونه، پیشانی و ابرو از جمله این موارد هستند. این موضوع به دلیل تاثیری که در چهره فرد دارد، می تواند اعتماد به نفس وی را کاهش دهد. بهترین روش برای پاکسازی موهای صورت، استفاده از لیزر است. لیزر صورت در بانوان در نواحی زیر انجام می گیرد:

 • لیزر گونه
 • لیزر پیشانی
 • لیزر ابرو
 • لیزر لب بالایی
 • لیزر گوش
 • لیزر بین ابرو
 • لیزر چانه
 • لیزر پشت لبو در حالت کلی لیزر ناحیه گردی صورت

لیزر بهترین روش برای از بین بردن موهای صورت

بانوان در طول سال ها برای از بین بردن موهای زائد به روش های سنتی هزینه زیادی صرف می کنند. در صورتی که با استفاده از لیزر مو بانوان پس از چند جلسه مراجعه منظم و مرتب، شاهد رشد بسیار کمتر موها خواهید شد. این موضوع می تواند مقرون به صرفه بوده و برای بانوان توجیه اقتصادی داشته باشد. به این ترتیب پس از مدتی دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه برای از بین بردن موهای زائد نخواهد بود.

پاکسازی موهای صورت با استفاده از لیزر به عنوان بهترین روش معرفی می گردد. پرتوهای لیزر تنها بر روی سطح پوست تاثیر می گذارند و کاری با لایه های زیرین آن ندارند. این پرتوها به دلیل اثربخشی سطحی، بر کار اندام های مختلف و غدد داخلی هیچ تاثیری ندارند. به دلیل درد و سوزش کمتر در استفاده از لیزر، محبوبیت این روش در بین بانوان بسیار زیاد است.

لیزر صورت بانوان در اهواز

لیزر صورت بانوان در اهواز

لیزر صورت بانوان چگونه انجام می شود؟

برای از بین بردن موهای زائد صورت و پاکسازی موهای زائد آن، از نور متمرکز استفاده می گردد. این نور با تابش به فولیکول مو، به داخل آن نفوذ کرده و به آن راه می یابد. در طراحی دستگاه های لیزر دقت آنها را بسیار بالا در نظر گرفته اند. برای انجام لیزر، نور با طول موج معینی به صورت تابیده شده و با مکانیسم خاصی موهای صورت را از بین می برد.

لیزر صورت برای چه بانوانی بهتر است؟

برای انجام لیزر رعایت دو مورد می تواند اثربخشی آن را بیشتر کند:

 • پوست هایی که رنگ روشنی دارند.
 • موهای زائدی که به رنگی تیره بوده و ضخیم باشند که در اصطلاح به آنها موهای مردانه نیز گفته می شود.

در حقیقت زمانی نتیجه مورد انتظار از لیزر عایدتان خواهد شد که رنگ پوست و رنگ موها از اختلاف مناسبی برخوردار باشند. موهای بور، نازک و یا کرکی کاندید مناسبی برای انجام لیزر محسوب نمی گردند. البته فراموش نکنید که تنها متخصصین و پزشکان پوست می توانند در مورد میزان اثربخشی لیزر برای موهای شما نظر قطعی بدهند.

توصیه هایی برای اثربخشی بیشتر لیزر برای موهای صورت

با رعایت موارد زیر می توان از لیزر صورت بانوان نتیجه مطلوب تری گرفت:

 • بند انداختن، موم انداختن و کندن موها به هر روشی می تواند اثر لیزر را کاهش دهد. بنابراین بهتر است از انجام این امور از یک ماه قبل از انجام لیزر بپرهیزید.
 • در روز انجام لیزر لازم است موهای زائد صورت را شیو نمایید. بر روی پوست صورت از هیچ گونه مواد آرایشی استفاده نکرده و از کرم های مختلف نیز استفاده نکنید.
 • در صورت ابتلاء به بیماری خاص و یا مصرف داروهای هورمونی بهتر است با مشورت پزشک متخصص لیزر را انجام دهید.
 • در حالت کلی مصرف هر نوع دارویی قبل از انجام لیزر باید به پزشک مرکز اطلاع داده شود. به عنوان مثال بعضی از آنتی بیوتیک ها ممکن است موجب حساسیت پوستی فرد در برابر لیزر گردد.
 • در دوران بارداری نبایستی از لیزر استفاده گردد.
 • پس از لیزر لازم است به مدت یک هفته پوست خود را از نور مستقیم خورشید محافظت نمایید. در مواقع ضروری نیز لازم است از کرم ضدآفتاب برای کاهش آسیب وارده به پوست استفاده گردد.
 • در موارد نادری ممکن است بر اثر لیزر تاول های پوستی ایجاد گردد. در چنین مواقعی لازم است از دست کاری و ترکاندن آنها بپرهیزید.

تعداد جلسات لیزر صورت بانوان و هزینه آن

در جلسه مشاوره ای که قبل از شروع درمان ترتیب داده می شود، در مورد تعداد جلسات مراجعه و فواصل آنها، با توجه به نوع مو و پوست، ناحیه مورد نظر و نوع دستگاه تصمیم گیری می شود. این پزشک متخصص است که می تواند نظر نهایی را در این موارد اعلام نماید. در مورد هزینه لیزر نیز نمی توان به قطعیت قیمت مشخصی اعلام کرد. تعداد جلسات لیزر صورت بانوان و نوع دستگاه، تعیین کننده قیمت نهایی خواهد بود.

رزرو نوبت کلینیک لیزر اهواز

رزرو نوبت مرکز لیزر مهر اهواز

رزرو نوبت کلینیک لیزر مو

لیزر و حذف دائمی موهای زائد صورت بانوان

همان طور که می دانید موهای هر قسمت از بدن در مراحل مختلفی از چرخه رشد قرار دارند. لیزر تنها می تواند موهایی را که در مرحله رشد یعنی کاتاژن قرار دارند را از بین ببرد. پس به همین دلیل با یکبار لیزر نمی توان همه موهای صورت را از بین برد. پیشنهاد ما مراجعه مرتب طی چند جلسه است تا به این شیوه بتوان به تدریج همه موها زائد را از بین برد.

اگر برای لیزر صورت یک برنامه زمان بندی مناسبی داشته باشید و از دستگاه های استاندارد نیز برای این کار استفاده کنید، می توان به حذف دائمی موهای زائد صورت بانوان امیدوار بود. به عبارت دقیق تر می توان گفت استفاده از روش صحیح لیزر می تواند به میزان 60 تا 90 درصد از موهای زائد را از بین ببرد.

عوارض لیزر صورت در بانوان

تمامی خدمات مربوط به لیزر موهای زائد، باید در کلینیک های تخصصی مثل مرکز لیزر در اهواز و تحت نظر افراد متخصص و یا پزشکان پوست انجام بگیرد. حتما می دانید که انجام این امور در مراکز غیرمعتبر می تواند آسیب های جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. رشد مجدد موها یکی از نگران کننده ترین عوارض لیزر صورت محسوب می گردد. عدم پیگیری درمان می تواند در عرض چند ماه منجر به رویش مجدد موها گردد.

البته در چنین مواقعی موهای جدید سست و ضعیف خواهند بود و با ادامه درمان احتمال موفقیت بیشتر است. علاوه بر این مورد، در صورت لیزر موهای صورت به شیوه نادرست ممکن است عوارض دیگری نیز ایجاد گردد که برخی از آنها عبارتند از :

 • ایجاد حساسیت خفیف و قرمزی پوست
 • حالت پوسته پوسته شدن پوست صورت
 • احتمال بروز عفونت البته در حد کم
 • بروز صدمات و آسیب های چشمی
 • ایجاد تغییر در رنگدانه های پوست به دلیل سوختگی
 • ایجاد تاول های پوستی
 • ایجاد اسکار

لیزر صورت بانوان و امکان رشد مجدد موها

در صورتی که لیزر صورت و یا لیزر بیکینی بانوان در مراکز معتبر شهر اهواز نظیر کلینیک مهر و به روش های مناسبی انجام بگیرد فولیکول موها از بین می رود. در چنین شرایطی رشد مجدد موها امکان پذیر نخواهد بود. البته استثنا هایی نیز وجود دارند که ابتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک یکی از آنها است. در این بیماری ترشح هورمون تستوسترون در بانوان افزایش می یابد و با وجود لیزر، ممکن است شاهد رشد مجدد موها باشیم.

ضمنا شما را به بازدید از صفحه اینستاگرام کلینیک لیزر مهر اهواز دعوت می کنیم.

هزینه لیزر صورت بانوان در کلینیک لیزر مهر

نام ناحیه قیمت (ریال) دستگاه کندلا قیمت (ریال) دستگاه سایناشور
گردی صورت 2900000 3100000
جلوگردن 900000 1000000
پشت لب 800000 900000
پیشانی 1000000 1100000
چانه کامل 800000 900000
پشت گردن 1600000 1800000
صورت و گردن 3600000 4000000

سوالات متداول

اگر لیزر موهای زائد با دستگاه هایی انجام شود که طول موج و زمان تابش بیشتری داشته باشند، احتمال بروز عوارض بیشتر است. عوارض جانبی لیزر در افرادی که پوست تیره تری دارند بیشتر قابل مشاهده است. عوارض طبیعی لیزر شامل التهاب، قرمزی و پوسته پوسته شدن می باشد. شایع ترین عوارض جانبی حاد شامل تغییر رنگ پوست و ایجاد اسکار است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسرزرو