لیزر صورت آقایان در اهواز 🌿 لیزر خط ریش مردان

امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های آقایان لیزر موهای زائد صورت است به نحوی که برای برخی آقایان میزان موهای ناحیه صورت و گردن آزاردهنده است. 

یکی از راه حل های رفع این مشکلات استفاده از خدمات لیزر صورت آقایان در اهواز است. بنابراین، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید از شر این مشکلات خلاص شوید، در طول این گزارش با ما همراه باشید.

لیزر صورت آقایان در اهواز

دلایل لیزر موهای زائد صورت مردان در اهواز

 • کاهش دائمی موهای زائد صورت
  لیزر صورت، موها را به درجه‌ای می‌رساند که شما دیگر نیازی به شیو کردن صورتتان نداشته باشید. رشد مجدد موها نیز می‌تواند به سبب عوامل هورمونی و دیگر عوامل بیولوژیکی اتفاق بیفتدو در هر فرد متفاوت خواهد بود.

 • اثربخشی سریع و کارآمد
  از بین بردن موهای زائد صورت مردان با لیزر به قدری سریع انجا می شود که افراد می توانند بلافاصله به انجام فعالیت‌های روزمره خود بازگردند.

 • کاهش موهای زیرپوستی صورت
  موهای زیرپوستی صورت، اغلب بعد از وکس کردن، کندن و یا شیو کردن ایجاد می شوند. لیزر صورت در مردان، ابتدا موها را ضعیف کرده، سپس آن ها را از بین می‌برد و از این طریق مانع رشد موهای زیرپوستی می گردد.

 • شکل دادن به ریش و خط ریش
  از لیزر صورت، می‌توان برای شکل دادن به ریش مردان نیز استفاده کرد که موجب کاهش ضخامت و زبری موهای صورت می شود.

 • از بین رفتن جوش‌های ناشی از شیو کردن
  لیزر صورت در آقایان باعث می شود که تمام جوش‌های ناشی از شیو کردن صورتشان نیز از بین برود.

 • راحت بودن در آب و هوای گرم
  موهای زائد صورت مردان در آب و هوای گرم، ممکن است باعث ناخوشایندی آنان و همچنین کم شدن عملکردشان در هنگام کار و فعالیت های روزمره گردد.

خدمات لیزر خط ریش آقایان در اهواز

یکی از معیارهای پاکیزگی و زیبایی مردان، داشتن ریش آنکارد و مرتب است. اما به دلیل رشد سریع ریش، این عمل نیاز به حوصله و زمان زیادی دارد، یعنی آقایان باید هر روز ریش خود را کوتاه کنند. یکی از مزایای لیزر خط ریش آقایان در اهواز، از بین بردن موهای زائد ریش است. به این ترتیب ابتدا خط ریش با توجه به سلیقه و میل متقاضی مشخص می شود و بر این اساس امواج لیزر بر روی صورت او تابش می شود. 

در نتیجه این کار، چرخه رشد مو در این ناحیه مختل می شود و با تکرار چندین جلسه این روش درمانی، کاندیدای لیزر ریش و صورت می تواند برای همیشه ریشی آنکارد و مرتب داشته باشد.

از بین بردن دائمی موهای زائد صورت مردان

لیزر موهای زائد برای آقایان فقط برای ناحیه خاصی از بدن نیست و می توان آن را در هر قسمتی از بدن بنا به سلیقه هر فرد استفاده کرد. یکی از مهمترین قسمت هایی که بر ظاهری تمیز و مرتب برای آقایان تاثیر می گذارد، صورت فرد است. خوشبختانه آقایان می توانند در صورت نیاز تمام قسمت های صورت خود را لیزر کنند، از جمله نواحی که طرفداران زیادی را در بین آقایان به خود جلب کرده می توان به لیزر ابرو آقایان، لیزر گونه در آقایان ، گوش و دیگر نقاط اشاره کرد . 

لیزر صورت آقایان در اهواز تنها چند دقیقه طول می کشد، بنابراین اشخاص می توانند کار لیزر را در کمتر از نیم ساعت به پایان برسانند و بلافاصله به فعالیت های روزانه خود بازگردند.

یکی از نگرانی های رایج در بین افراد برای انجام خدمات لیزر صورت مردان در اهواز این است که این روش ناحیه را کاملاً بدون مو می کند. بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای اینکه این ناحیه را کاملاً بدون مو کنند، اندازه ریش خود را کاهش دهند. زیرا برخی افراد نمی خواهند آن را به طور کامل حذف کنند. 

اما موضوعی که اکثر افراد در آن اتفاق نظر دارند، حذف کامل موهای زائد ناحیه گردن و گوش با استفاده از لیزر گوش آقایان در اهواز است. زیرا موهای این ناحیه اصلا نازک نیست و ممکن است در هنگام اصلاح مشکل ساز شود.

خبر خوب برای آقایانی که می خواهند میزان موهای زائد صورت را کاهش دهند این است که لیزر موهای زائد صورت آقایان برای کاهش موهای زائد عالی است. برای کسانی که می خواهند موهای زائد صورت خود را به طور کامل از بین ببرند، 6 تا 8 مرحله در نظر گرفته شده است. اما مردانی که می خواهند موهای صورت خود را کم کنند، می توانند در جلسات لیزر کمتری شرکت کنند. بنابراین، حتماً با متخصص خود در مورد این موضوع صحبت کنید.

لیزر ریش صورت مردان

قیمت لیزر صورت آقایان در کلینیک لیزر مهر اهواز

قیمت و هزینه لیزر صورت آقایان ممکن است بسته به ناحیه مورد نظر لیزر درمانی و نوع دستگاه انتخاب شده برای درمان متفاوت باشد. از آنجایی که لیزر موهای زائد صورت یک عمل زیبایی انتخابی است، هزینه های آن تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و به طور کامل بر عهده خود فرد است. از طرفی دستمزد پزشکان و هزینه کلینیک ها نیز با یکدیگر متفاوت است، بنابراین برای اطلاع از قیمت لیزر صورت آقایان در اهواز، ابتدا باید کلینیک و پزشک خود را انتخاب کنید و سپس اقدام به اطلاع از قیمت لیزر در اهواز و مرکز انتخابی کنید.

کلینیک لیزر مهر در اهواز یکی از بهترین مراکز لیزر پوست و مو در ایران در زمینه لیزر موهای زائد می باشد و برای این منظور از بهترین و مدرن ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می کنند. جهت کسب اطلاع از تعرفه خدمات لیزر صورت آقایان در اهواز می توانید از طریق شماره های درج شده در این سایت با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید.

دستگاه های لیزر موهای زائد صورت آقایان در اهواز

تلاش مداوم برای از بین بردن موهای زائد صورت آقایان بسیار زمان بر و خسته کننده است. خوشبختانه، پیشرفت علم و فناوری منجر به استفاده از دستگاه های لیزری با هدف حذف دائمی موهای زائد صورت شده است و به افراد این امکان را می دهد تا تنها با چند جلسه لیزر صورت آقایان در اهواز برای همیشه با موهای زائد صورت خود خداحافظی کنند. 

با تابش پرتوهای لیزر به نواحی ضروری صورت مانند گونه، پیشانی، گوش، خط ریش، بین ابرو و اطراف صورت، انرژی حرارتی لیزر بر فولیکول های مو تأثیر می گذارد. در نتیجه چرخه رشد مو قطع می شود و با تکرار چندین جلسه لیزر بین ابرو برای آقایان در اهواز ، برای همیشه از شر این موها خلاص می شوند.

در حال حاضر در بازار و سالن های آرایشی شاهد انواع دستگاه های لیزر صورت برای آقایان در اهواز هستیم و تنها کاری که افراد برای انجام خدمات لیزر مانند لیزر گوش آقایان باید انجام دهند این است که به یک کلینیک معتبر در این زمینه مراجعه کنند و از مزایای این فناوری روز بهره مند شوند. 

اگر این خدمات از جمله خدمات لیزر پیشانی آقایان در اهواز در کلینیک معتبری انجام شود و از تجهیزات استاندارد استفاده شود، مخاطب هیچ عارضه ای را تجربه نمی کند و می تواند بدون مشکل خاصی به نتیجه دلخواه خود برسد.

آیا لیزر موهای زائد صورت برای آقایان دردناک است؟

به دلیل این که مردان موهای ضخیم تری نسبت به زنان دارند، در بعضی مواقع ممکن است در طول لیزر خط ریش آقایان کمی درد و سوزش احساس  کنند. این سوزش مانند یک نوار لاستیکی خواهد بود که در پوست حرکت می کند. با این حال، میزان دردی که ممکن است در طول لیزر پیشانی آقایان و لیزر گونه آقایان احساس کنید، به مهارت پزشک و دستگاهی که از آن استفاده می کند، بستگی دارد.

به همین دلیل، انتخاب یک کلینیک لیزر صورت آقایان در اهواز که قابل اعتماد باشد، بسیار مهم است، هر چه پزشک شما تجربه بیشتری داشته باشد و گزینه های بیشتری برای تجهیزات لیزر موهای زائد صورت در دسترس باشد، کار شما آسان تر خواهد شد و درد کمتری را تجربه خواهید کرد.

اثربخشی لیزر موهای زائد صورت در مردان

ممکن است در طول لیزر نقاط مختلف صورت نظیر لیزر ابرو مردانه، بوی سوزش موهایتان را حس کنید و سپس قرمزی و تورم را در اطراف ناحیه تحت درمان احساس کنید؛ به این معنی که فولیکول های مو به خوبی به لیزر واکنش نشان داده اند. 

لیزر موهای زائد صورت روشی است که در آن پرتو خاصی از نور از لایه بالایی پوست عبور می کند و فولیکول های شما را هدف قرار می دهد و چرخه رشد مو را بدون آسیب رساندن به پوست قطع می کند. یکی از مزایای مهم لیزر صورت مردان این است که درد ایجاد شده در این روش حدود 40 درصد کمتر از اپیلاسیون است و فرد در معرض خطر پارگی، برش و جراحت پوست قرار نمی گیرد.

هزینه لیزر صورت آقایان در کلینیک لیزر مهر

رزرو نوبت کلینیک لیزر اهواز
نام ناحیهقیمت (ریال) کندلاقیمت (ریال) سایناشور
گونه17000001850000
بین ابرو آقایان600000600000
جلو یا پشت گردن17000001850000
پیشانی14000001500000
گوش10000001000000
صورت- جلو و پشت گردن18000005000000

سوالات متداول

آقایانی که می خواهند موهای زائد صورت خود را به طور کامل از بین ببرند، 6 تا 8 مرحله مناسب است. اما اگر می خواهید فقط موهای صورت خود را کم کنید، احتمالا تعداد جلسات کمتری نیاز دارید.

 • افرادی که داروهای خاصی مصرف می‌کنند.
 • افرادی که اختلالات هورمونی دارند.
 •  افرادی که به بیماری‌های پوستی یا بیماری های خاص مبتلا هستند.

میزان ماندگاری این روش توسط متخصص و بر اساس رنگدانه های ریش مردانه تعیین می شود. برای مثال، مردانی که ریش‌های مشکی یا تیره دارند بهترین نتیجه را خواهند گرفت، اما افرادی که موهای روشن و بلوند دارند معمولاً نتایج خوبی را کسب نمی‌کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسرزرو