لیزر بیکینی بانوان در اهواز 🌿

از بین بردن موهای زائد بدن از قدیم الایام از چالش های فکری بانوان محسوب می شد که در حال حاضر لیزر بیکینی بانوان در اهواز توسط کلینیک لیزر اهواز صورت می پذیرد. برای این منظور نیز راه های مختلفی مورد استفاده قرار می گرفت که استفاده از تیغ، پودر های موبر، گیاهان مختلف، موم و … متداول ترین آنها بود. مسلما هر روشی معایب و مزایای متعددی دارد که با توجه به شرایط بدنی و سلیقه خود فرد، باید انتخاب شود. پیشرفت بشر در زمینه پزشکی بر هیچ کسی پوشیده نیست، به عبارتی هر روز روش های نوینی جایگزین روش های سنتی می شود.

خوشبختانه در زمینه پاکسازی مو بدن نیز روش نوینی با استفاده از دستگاه لیزر ابداع شده است که به پاکسازی مو بدن می پردازد. در حقیقت زمانی که موهای زائد بدن را توسط لیزر از بین می برید، با سوزاندن ریشه موها تا مدت ها از رشد مجدد آنها جلوگیری می شود. در این مقاله قصد داریم به لیزر بیکینی بانوان پرداخته و در مورد آن اطلاعات مفیدی با شما به اشتراک بگذاریم.

لیزر بیکینی بانوان اهواز

قبل از شروع بحث در مورد لیزر بیکینی بانوان بهتر است اول این ناحیه را بشناسیم. در واقع به ناحیه شرمگاهی بانوان که به عنوان ناحیه تناسلی نیز شناخته می شود، بیکینی گفته می شود که موهای زائد بسیاری دارد. این ناحیه برای تامین بهداشت آن و نیز جلوگیری از اثرات منفی در رابطه جنسی، لازم است همیشه تمیز و عاری از موهای زائد باشد.

لیزر بیکینی بانوان چیست؟

به فرایند لیزر موهای ناحیه شرمگاهی، لیزر بیکینی بانوان گفته می شود. برای تامین سلامت جنسی بانوان و رعایت بهداشت، از بین بردن موهای زائد این ناحیه لازم و ضروری است. در حقیقت لیزر بیکینی بانوان به لیزر ناحیه ای از شرمگاه بانوان گفته می شود که توسط لباس پوشیده می شود.

لیزر بیکینی برای چه افرادی قابل انجام نیست؟

درست است که لیزر بی عارضه ترین روش رفع موهای زائد است ولی استفاده از آن برای همه افراد جامعه مناسب نیست. در برخی مواقع ممکن است استفاده از لیزر برای فرد مشکلاتی به وجود آورد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • در دوران بارداری و یا زمانی که فرد قصد بارداری داشته باشد.
  • در دوران شیردهی
  • استفاده از داروهای هورمونی
  • استفاده از داروهای خاص
  • در صورتی که قبلا به دلیل استفاده از لیزر، دچار سوختگی شده و یا رنگ پوستشان تیره شده باشد.
  • استفاده از داروهای هورمونی برای درمان بیماری هایی از قبیل ناباروری و یا تیروئید
لیزر بیکینی بانوان در اهواز

لیزر بیکینی بانوان در اهواز

آیا ممکن است لیزر بیکینی موجب سوختگی و یا درد در این ناحیه گردد؟

لیزر بیکینی بانوان نیز مانند لیزر گونه، لیزر ابرو، لیزر پیشانی، لیزر خط ریش، لیزر ریش و … ممکن است همراه با کمی سوزش و درد باشد. البته لازم به ذکر است که فرد تنها حین انجام لیزر، کمی درد احساس خواهد کرد و پس از اتمام کار دیگر درد و یا سوزشی حس نمی شود. به منظور کاهش درد در برخی از مراکز، پمادهای مخصوصی استفاده می گردد. در مورد سوختگی نیز باید اشاره کنیم که در صورت مراجعه به یک مرکز معتبر با پزشکان حرفه ای نباید نگران این مساله باشید.

هزینه و قیمت لیزر بیکینی اهواز

همان طور که می دانید در مورد لیزر و پاکسازی پوست توسط آن نمی توان قیمت مشخصی ارائه کرد. فاکتورهای بسیاری در این خصوص موثر هستند که پزشک مورد نظر، تعداد جلسات، نوع کلینیک، نوع دستگاه و … برخی از آنها هستند. تمام این عوامل به دلیل تاثیری که در نتیجه نهایی دارند، می توانند هزینه ارائه خدمات را نیز تحت تاثیر قرار بدهند.

رزرو نوبت کلینیک لیزر اهواز

رزرو نوبت مرکز لیزر مهر اهواز

تعداد جلسات لیزر بیکینی در اهواز

در حالت کلی می توان تقریبا با 6 تا 8 جلسه لیزر در ناحیه بیکینی به نتیجه مورد نظر دست یافت. در حالت عادی پس از جلسه هشتم تا 80 درصد موهای زائد این ناحیه از بین می رود. پس از این جلسات به صلاح دید پزشک متخصص پوست، ابتدا پس از یک ماه و بعد از آن هر سه ماه، شش ماه و یک سال لازم است جلسات خود را تمدید نمایید. البته تعداد جلسات برای لیزر قسمت های مختلف بدن متفاوت است و لازم است توسط پزشک تعیین گردد.

عوارض لیزر بیکینی بانوان

درست است که بسیاری از پزشکان و متخصصین استفاده از لیزر را به عنوان روشی کم عارضه پیشنهاد می کنند؛ ولی به طور حتمی نمی توان آن را بدون عارضه تلقی کرد. قرمزی و التهاب پوست از عوارضی است که امکان دارد در زمان لیزر بیکینی بانوان نیز پیش آید ولی مطمئنا ماندگاری این عوارض در حد چند دقیقه خواهد بود. البته این عوارض شدت خیلی کمی دارند و بیشتر در افرادی که پوست حساسی دارند، دیده می شود. علاوه بر این تغییر رنگ پوست، ایجاد اسکار بر روی پوست، عفونت و … نیز ممکن است در موارد بسیار کمی دیده شود.

رابطه بین تیرگی پوست و لیزر بیکینی بانوان

بنا بر گفته پزشکان متخصص لیزر موها می تواند مانند لایه بردار محسوب شود. به عبارتی استفاده از این روش می تواند به میزان یک الی دو درجه رنگ پوست را روشن تر نماید. ممکن است با این مطلب سوالی در ذهن شما تداعی گردد که پس چرا بعضی از افراد لیزر را مسبب تیرگی پوست شان مطرح می کنند. جواب این سوال در اعتبار کلینیکی است که برای انجام لیزر مراجعه می کنید.
مسلما با مراجعه به یک مرکز نامعتبر عوارض لیزر می تواند گریبان گیر شما گردد. یکی از این عوارض تغییر رنگ پوست بدن به دلیل سوختگی در محل لیزر و یا تزریق است. علاوه بر این بهتر است بعد از لیزر نیز لازم است پوست خود را در معرض تابش نور مستقیم خورشید قرار ندهید. استفاده از کرم های ضد آفتاب نیز می تواند در این خصوص بسیار مفید باشد.

لیزر بیکینی بانوان

لیزر بیکینی بانوان

دستگاه های مناسب برای لیزر بیکینی بانوان

برای لیزر موهای زائد بانوان و پاکسازی مو بدن باید با توجه به رنگ پوست در ناحیه مورد نظر و ضخامت موها نوع دستگاه انتخاب شود. این موضوع در مورد لیزر بیکینی بانوان نیز صادق است. در جلسه مشاوره ای که پیش از انجام لیزر با پزشک متخصص خواهید داشت، می توانید با توجه به شرایط جسمی و عوامل دیگر تعداد جلسات و نوع دستگاه را تعیین کنید.

بهترین و مناسب ترین دستگاه برای لیزر بیکینی بانوان

آیا می دانید کدام دستگاه می تواند برای لیزر بیکینی در اهواز بهترین انتخاب باشد. در حقیقت استفاده از دستگاه های جدید همواره بهترین گزینه خواهند بود. این نکته را همواره به یاد داشته باشید که تامین زیبایی و سلامت جسمی شما در گرو انتخاب درست و صحیح می باشد. از جمله دستگاه های متداول برای لیزر گونه، لیزر پیشانی، گوش، بین ابرو، لیزر ابرو، لیزر ریش، لیزر خط ریش و لیزر بیکینی بانوان و … می توان به پلاتینیوم، دکا، دایود، الکساندرایت، ان دی یاک و … اشاره کرد.
در بین همه این دستگاه ها استفاده از دکا بیشتر توصیه می گردد. این دستگاه در بین سایرین بهترین و موثرترین نوع محسوب می گردد. مکانیسم کار این دستگاه به این صورت است که تغذیه موهای بدن را با پرتوهای خود متوقف کرده و از رشد آنها جلوگیری می کند. در نهایت پس از چند جلسه شاهد پوستی عاری از موهای زائد با رنگی روشن تر خواهید بود. 

در کلینیک لیزر مهر ما بهترین دستگاه ها را برای شما فراهم کرده ایم شما میتوانید از طریق صفحات مجازی مثل اینستاگرام و … نیز مار دنبال و از اطلاعات ما باخبر شوید

نام ناحیهقیمت (ریال) کندلاقیمت (ریال) سایناشور
خط ناف850000950000
گودی کمر16000001800000
روی باسن25000002900000
بیکینی کامل20000003400000
نیمه باسن25000002900000
لیزر بیکینی با توجه به تعداد جلسات لیزر بیکینی بسته به رنگ پوست و نوع موی موجود در این ناحیه میتواند بین 6 تا 8  جلسه متغیر باشد. پس از این جلسات به صلاح دید پزشک متخصص پوست، ابتدا پس از یک ماه و بعد از آن هر سه ماه، شش ماه و یک سال لازم است جلسات خود را تمدید نمایید.

معمولا لیزر مو زائد تاثیری در روشن سازی پوست بدن ندارد. اما طی روند درمان ممکن است برای از بین رفتن فولیکول موهای زائد بین 1 تا 2 درجه روشن تر شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسرزرو