معرفی تجهیزات و دستگاه های لیزر در مرکز لیزر اهواز

دستگاه لیزر الکس کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

دستگاه لیزر الکس کندلا با نام تجاری GentleLase Pro یکی از بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد بدن می باشد. این دستگاه توسط شرکت کندلا تولید شده است. نور لیزر آن با طول موج ۷۵۵ نانومتر به وسیله کریستال الکسانداریت بر طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است. این دستگاه تا حدودی برای عموم بیماران که دارای پوست روشن تا سبزه می باشند قابل استفاده است , برای تیپ پوست 1 تا 3 می باشد و سرعت تکرار آن 2 هرتز است. همچنین این دستگاه دارای سوئیچ پا و انگشت برای کنترل نبض است.

دستگاه کندلا الکس برای منبع لیزر یا واسط از میله های کریستالی الکساندرایت با قطر ۰٫۳ تا ۰٫۷ و طول ۷٫۶ تا ۱۰ سانتی متر استفاده می نماید. لیزر الکس طول موج خاصی از نور را توسط فلش لامپ های پالسی، لامپ های قوس پیوسته یا دیودهای لیزری در طیف فروسرخ (۷۵۵ نانومتر) بیرون می دهد، که به آن لیزر نور قرمز می گویند.

توجه داشته باشید نوری که از دستگاه لیزر کندلا الکس بیرون می آید با نور خورشید یا نور لامپ متفاوت می باشد. به طور کلی نور خورشید و نور لامپ از ترکیب تشعشعاتی با طول موج های متفاوت ایجاد می شود. همچنین هر طول موج اثرات متفاوتی بر روی سطوح پوست مختلف دارد و به دلیل همین خصوصیات، لیزرها برای کاربردهای متعدد استفاده می شود.

مزایای دستگاه لیزر الکس کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا دارای خصوصیات ویژه ای است که آن را نسبت به دیگر دستگاه های لیزر موهای زائد متمایز می‌کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • راحتی و احساس امنیت مراجعه کننده
 • بازدهی بالا
 • دارای تکنولوژی خنک کننده پیشرفته
 • دارای تاییده FDA
 • ضریب خطای پایین
 • سرعت در رسیدن به نتیجه ی مطلوب
 • قابل استفاده برای پوست های روشن و تیره
 • عملکرد ساده و مطلوب
 • تنوع در کاربرد و استفاده

با در نظر داشتن تمام این ویژگی ها، می توان ادعا کرد که بیشتر مراجعه کنندگان بر این باورند که با انتخاب دستگاه لیزر کندلا برای حذف موهای زائد خود، نتایج بسیار مطلوبی را از لحاظ سرعت، کیفیت و دقت گرفته اند.

دستگاه لیزر کندلا برای چه پوستی مناسب است؟

از لیزر الکساندرایت کندلا برای پوست های روشن استفاده می‌ شود. این دستگاه برای پوست‌ های خیلی تیره نامناسب می باشد زیرا ممکن است با آسیب به رنگدانه‌ های پوست، قسمتی از غشای خارجی پوست را نیز روشن کند.

دستگاه لیزر سایناشور

دستگاه لیزر سایناشور، یکی از برترین دستگاه های لیزر موهای زائد در دنیا می باشد. لیزر موهای زائد بدن یک روش درمانی برای پاکسازی موهای اضافی بدن است. شرکت سایناشور به تولید دستگاه الیت پلاس با دو لیزر اِن دی یَگ و الکساندرایت برای از بین بردن و لیزر موهای زائد دست و همچنین لیزر موهای زائد پاها نوع های پوستی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس دارای پرتوی نور با انرژی زیاد است که از سطح پوست عبور می‏ کنند. این لیزر با دو طول موج متفاوت 755 و 1064 نانومتر برای انواع تیپ پوستی و رنگ موهای مختلف کاربرد دارد. دستگاه سایناشور دارای کولینگ یا همان خنک کننده است که به ملتهب نشدن پوست بسیار کمک می‏ نماید. این جریان هوای خنک سبب راحتی مراجعه‏ کننده در طول درمان گردد.

وجود داشتن دو نوع لیزر ND Yag و الکساندرایت در دستگاه سایناشور، باعث می شود تکنسین لیزر به راحتی بتواند طول موج مناسب برای پوست متفاوت را تنظیم نماید. همچنین به دلیل داشتن دو نوع لیزر در دستگاه سایناشور، افرادی که پوست خود را برنزه نموده اند، به‌ راحتی می‌توانند از این دستگاه لیزر استفاده نمایند.

دستگاه لیزر سایناشور برای لیزر موهای زائد صورت بانوان و لیزر موهای زائد صورت آقایان، کمر، پا، دست، زیر بغل، قفسه سینه و شکم بیکینی را می توانید استفاده نمایید. کاربر دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس تنها برای از بین بردن موهای زائد نمی باشد. این دستگاه دارای سریع ‌ترین و قوی ‌ترین اشعه الکساندرایت برای بر طرف کردن ضایعات رنگی پوست مانند تغییر رنگ در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب، کک‌ و مک و لکه‌ های پوست، ضایعات عروقی، خال های‌‌ قسمت‌ های مختلف بدن، از بین بردن سیاهرگ‌ های موجود در سطح پوست است.

لیزر سایناشور

مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس، مزایای بسیار زیادی از نظر درمانی، زیبایی، بهداشتی و اقتصادی دارد مانند:

 • قابل استفاده برای هر نوع تایپ پوستی (سفید، روشن، زیتونی، قهوه ای، تیره، برنز و …)
 • قابل استفاده برای موهای اضافی نازک، کرکی، ضخیم و …
 • لیزر بدون درد موهای زائد به دلیل قابلیت کولینگ و خنک کننده
 • نداشتن خطر و عوارض جانبی
 • سرعت در رسیدن به نتیجه ی مطلوب و از بین رفتن موهای زائد
 • دارای اندازه های متفاوت اسپات یا ناحیه مورد اصابت اشعه لیزر
 • تعداد جلسات کمتر برای از بین بردن دائمی موهای زائد
 • هزینه ی مقرون به صرفه به دلیل کم بودن تعداد جلسات

دستگاه لیزر سایناشور برای چه پوستی مناسب است؟

تفاوتی ندارد که شما پوست سفید و روشنی دارید یا پوستی سبزه، زیتونی، تیره، برنز و … دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس، می تواند موهای زائد شما را از بین ببرد. از موهای مشکی و ضخیم گرفته تا موهای نازک، کمرنگ و کرکی.

لازم به ذکر است افرادی که دارای موهای زائد تیره رنگ می باشند، سریع تر و بهتر به نتیجه ی مطلوب خود می رسند.

سوالات متداول

خیر، مشکلی ایجاد نمی شود. عینک از چشم شما در برابر نور و اشعه ی لیزر محافظت می کند.

دستگاه لیزر کندلای اصل (ساخت آمریکا) قبل از هر شات لیزر، با استفاده از مکانیسم منحصر به فردی بنام خنک‌کننده دینامیک کندلا (Candela’s Dynamic Cooling Device)، بطور اتوماتیک گاز کرایوژن (Cryogen) را روی پوست ناحیه ای که قرار است لیزر شود اسپری می کند تا گرمای لیزر تا جایی که ممکن است قابل تحمل شود.

خانهتماسرزرو