مرکز لیزر اهواز 🌿

کلینیک مهر به عنوان بهترین مرکز لیزر اهواز به شمار می رود و بسیاری از مشتریان اهوازی این مرکز لیزر مو زیبایی را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند . مهمترین خدمات ما لیزر موهای زائد می باشد و سایر خدمات مرکز لیزر مهر اهواز را می توانید در سایت جست و جو کنید و با آنها آشنا شوید.

از بین بردن موهای زائد از جمله راه های تاثیر گذار است. برای پاکسازی موهای بدن از طریق لیزر، باید چندین مرتبه به کلینیک های تخصصی لیزر یا مطب پزشک مراجعه نمایید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.با ما در مرکز لیزر اهواز همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره لیزر موهای زائد کسب نمایید.

راهنمای انتخاب دستگاه لیزر مو

خدمات لیزر در اهواز

در این جا قصد داریم مهمترین خدمات لیزر کلینیک مهر اهواز را معرفی کنیم که این خدمات با بهترین دستگاه های لیزر سایناشور و کندلا در اهواز انجام می شود. کلیه خدمات لیزر پوست و مو زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو اهواز خانم دکتر ژیلا فتحی و توسط کادر مجرب کلینیک لیزر مهر انجام می شود.

خدمات مرکز لیزر مهر اهواز را میتوان در دو گروه لیزر بانوان و لیزر آقایان که مخصوص ساکنین شهر اهواز می باشد دسته بندی کرد:

خدمات لیزر بانوان در کلینیک لیزر مهر اهواز توسط اپراتور های خانم انجام می گیرد و تمام تلاش کارکنان در جلب رضایت خانم های اهوازی از خدمات لیزر موهای زائد می باشد، و کلیه مشتریان این مرکز مشاوره این مرکز می توانند از مشاوره های پوست و مو قبل از لیزر نیز استفاده نمایند. 

خدمات لیزر بانوان عبارتند از:

 

خدمات لیزر مردان در کلینیک لیزر مهر اهواز توسط اپراتور های آقا انجام گرفته و تمام تلاش کارکنان مجموعه برای خدمات لیزر موهای زائد جلب رضایت آقایان اهوازی می باشد، همچنین مشتریان این مرکز می توانند از مشاوره های پوست و مو قبل از لیزر نیز استفاده نمایند.


این خدمات لیزر عبارتند از :

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر یک دانش و فناوری می باشد، یعنی با توجه به کاربردی که دارد می ‌توان ویژگی ‌های منحصر به فردی در آن لحاظ نمود. لیزر موهای زائد به صورتی طراحی شده است که هیچ اثری بر روی قسمت ‌های دیگر پوست و بدن ایجاد نشود و فقط باعث حذف موهای زائد شما شود.

به طور کلی لیزر بر روی فولیکول‌های مو اثر می‌گذارد و لیزر به صورتی طراحی شده است که فقط باعث داغ شدن پیاز مو و آسیب دیدن فولیکول‌ها می گردد. فولیکول‌ها ارگان کوچکی درون پوست می باشند که موهای بدن را می‌سازند، که با آسیب زدن به آن، پیاز مو و رشد مو برای همیشه متوقف می‌ گردد.

در زمانی که تمامی روش های مختلف از جمله وکس، ژیلت، تیغ، اپیلاسیون و … را برای پاکسازی موهای بدن امتحان کرده اید ولی به نتیجه دلخواه خود را نرسیدید، می توانید با لیزر کردن موهای بدن خود را از بین ببرید. دستگاه های لیزر مو دارای نوری هستند که نسبت به موهای تیره موجود در اندام ها حساس می باشند و باعث از بین رفتن آنها می شوند.

توجه داشته باشید برای انجام لیزر باید به کلینیک های تخصصی لیزر اهواز مراجعه نمایید تا متخصصینشان شما را ویزیت کنید و به شما مشاوره دقیقی از نوع مو و پوستتان بدهند.

کاربرد لیزر موهای زائد چیست؟

شما می توانید موهای زائد هر نقطه‌ ی از بدن خود را لیزر نمایید. توجه داشته باشید برای لیزر برخی از قسمت ‌های بدن باید دفعات بیشتری مراجعه کنید. به عنوان مثال در لیزر بدن خانم‌ها، لیزر ناحیه ‌ی بیکینی و لیزر موهای صورت رایج تر است ولی در لیزر بدن آقایان، لیزر زیر بغل، لیزر خط ریش و کمر بیشتر انجام می ‌شود.

ناحیه ی تحت درمان هر چقدر که کم یا وسیع باشد در هر صورت برای کاهش موهای زائد باید یک دوره‌ی درمانی را تکمیل کنید و این دوره ها معمولاً بر اساس بدن شما متفاوت است. همانطور که گفته شده برای انجام این کار باید به مراکز معتبر لیزر موهای زائد مراجعه نمایید.

کلینیک لیزر مو مهر اهواز یکی از معتبرترین مراکز لیزر در اهواز است، که دارای دستگاه های مدرن و جدید لیزر هستند. شما می توانید با مراجعه به این کلینیک از خدمات تضمین شده آنها استفاده نمایید.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد در اهواز

برای از بین بردن موهای زائد می توان از چندین نوع دستگاه استفاده کرد و هر کدام تاثیر بالایی در پاکسازی بدن دارند. توجه داشته باشید هر کدام از کلینیک های تخصصی لیزر مو دارای دستگاه های مختلفی هستند، که هر کدام دارای طول موج و فناوری خاصی است.

از انواع دستگاه های لیزر میتوان به دستگاه مبتنی بر لیزر الکساندرایت، دستگاه مبتنی بر لیزر دایود، دستگاه مبتنی بر لیزر ان دی یاگ اشاره نمود. مرکز لیزر در اهواز از به روز ترین و مدرن ترین دستگاه های لیزر کندلا و سایناشور استفاده می نماید.

دستگاه لیزر کندلا 2022 جز دستگاه های مطرح و به روز در زمینه لیزر موهای زائد است. طول موج این دستگاه 755 برای تیپ پوست 1 تا 3 می باشد و سرعت تکرار آن 2 هرتز است و همچنین این دستگاه دارای سوئیچ پا و انگشت برای کنترل نبض است.

علت محبوب بودن دستگاه کندلا این می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین نحوه کارایی آن نظر مردم را جلب نموده است.

دستگاه لیزر سایناشور دارای پرتوی نور با انرژی زیاد است که از سطح پوست عبور می‏ کنند. این لیزر با دو طول موج متفاوت 755 و 1064 نانومتر برای انواع تیپ پوستی و رنگ موهای مختلف کاربرد دارد. دستگاه سایناشور دارای کولینگ یا همان خنک کننده است که به ملتهب نشدن پوست بسیار کمک می‏ نماید. این جریان هوای خنک سبب راحتی مراجعه‏ کننده در طول درمان گردد.

مزیت های لیزر موهای زائد در مرکز لیزر مو اهواز

لیزر موهای زائد بدن دارای مزایای بسیاراست که در این بخش به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

  • بدون عارضه: از مزایای لیزر بدن از جمله لیزر دست و پا می توان به این موضوع اشاره نمود که این روش ایمن و کم عارضه می باشد.
  • تاثیر گذاری سریع: برای از بین بردن موهای زائد بدن در مدت زمان کم می توان از این روش استفاده نمود و بهترین نتیجه را گرفت.
  • بدون درد: در صورتی که به کلینیک لیزر مو در اهواز مراجعه نمایید به دلیل استفاده از بهترین و به روز ترین دستگاه همراه با خنک کننده، هیچ گونه دردی را احساس نمی کنید.

از دیگر مزیت های لیزر موهای زائد این است که در مدت زمان مشخصی موهای زائد مناطق وسیعی را به سرعت درمان نمود.همچنین می توان درجه لیزر را مناسب با مناطق حساس بدن تنظیم نمود. به این معنی برای لیزر زیر بغل یا لیزر بیکینی که ناحیه ی حساسی است می توان درجه نور لیزر را تغییر داد.

هزینه یا تعرفه لیزر موهای زائد در کلینیک مو اهواز چه مقدار است؟

برای پاکسازی موهای بدن به صورت همیشگی در معتبر ترین کلینیک های لیزر، هزینه ایی باید پرداخت کنید تا کادر و پرسنل کلینیک اقدام به انجام این روش کنند، که هزینه لیزر به موارد متعددی بستگی دارد. از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت لیزر، تعداد جلسات و ناحیه لیزر است و به دلیل اینکه هرچه تعداد ناحیه های مورد نظر برای لیزر و تعداد جلسات لیزر افزایش پیدا کنند، مبلغی که باید پرداخت کنید بیشتر می شود.

مرکز لیزر در اهواز پکیج های متعددی همراه با قیمت مناسب برای رضایت مشتریان خود ارائه نموده است تا به راحتی انتخاب کنند. همچنین مشتریان گرامی می توانند با شماره مرکز لیزر مهر اهواز تماس بگیرند و پس از ثبت نوبت خود به آدرس لیزر اهواز مراجعه نمایند.

کلینیک لیزر مهر اهواز

لیزر از جمله راه های تاثیر گذار برای از بین بردن موهای زائد می باشد، که دارای دستگاه های مختلفی است که هر کدام برای یک نوعی از پوست مناسب می باشد و برای انجام این کار باید به کلینیک های معتبر مراجعه نمود تا از مشاوره و خدمات تضمینی آنها استفاده کنید.

سوالات متداول

برای گرفتن نوبت آنلاین از کلینیک لیزر مهر اهواز شما می توانید به بخش رزرو نوبت در منو مراجعه نمایید.

از نظر علمی لیزر موهای بدن تا 70 درصد در رفع موهای زائد تاثیر گذار می باشد. لیزر باعث کرکی و نازک شدن موهای بدن و کاهش شدید رشد آنها می شوند. ولی توجه داشته باشید لیزر باعث حذف دائمی کل موهای زائد بدن نیست.

توجه داشته باشید بعد از لیزر موهای بدن تا دو هفته بعد موهای لیزر شده شروع به ریزش می نمایند. بعد از هر جلسه لیزر تا حدود 40 روز فرصت می باشد، برای اینکه فولیکول هایی که در جلسه قبل از بین نرفته اند در فاز رشد قرار بگیرد، تا در جلسه بعدی توسط لیزر شناسایی شود و نابود گردند. بنابراین درصورتی که لیزر زودتر زمان گفته شده انجام شود، امکان دارد فولیکول هایی که از بین نرفته اند پنهان بمانند و لیزر نتواند آنها را پاکسازی کنند تا از بین بروند.

لیزر موهای زائد بدن در کلینیک لیزر مهر اهواز به علت از بین بردن فولیکول های مو تاثیر بسیاری زیادی در رفع موهای زیرپوستی دارد.

یکی از سوالات رایج مراجعین خانم در کلینیک لیزر اهواز همین موضوع است

لیزر موهای زائد و ظاهر بهتری برای شما ایجاد می کند و احساس مثبت و شادی در شما بوجود می آورد و دیگر لازم نیست نگران رشد موهای اندام خود باشید. به طور کلی اعتماد به نفس افزایش می یابد.
ممکن است فکر کنید که لیزر بدون انجام محاسبات و صرفاً بر اساس شنیدن هزینه های لیزر گران است، اما اگر عمیق تر نگاه کنید، لیزر درمانی به صرفه جویی در هزینه ها نیز منجر می شود. زیرا استفاده از روش های دیگر که موقتی هستند در دراز مدت بسیار پرهزینه تر خواهد بود.
با لیزر برای همیشه از شر موهای زائد و مشکلات آن خلاص خواهید شد. شما مجبور نیستید به دفعات تمیز کنید و باعث صرفه جویی در زمان می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهتماسرزرو